NT lengviau

su SIMONU GIRNIU

Mano klientai rašo:

Simonas savo srities profesionalas. Po sėkmingo sandorio supratau, kad juo tikrai galima ir reikia pasitikėti. Jis puikiai žino ką ir kaip daryti turto pardavimo atveju.

Anželika Šarkauskaitė

Simonas Girnys padėjo man parduodant ir perkant nekilnojamą turtą ne vieną kartą. Visada labai malonus, turi daug patirties su sudetingom situacijom, kurių tikrai pasitaiko perkant ar parduodant. Labai rekomenduoju kreiptis į Simoną.

Jurgita Lukoseviciute Zepp

Rekomenduoju Simoną, kaip tikrą savo srities profesionalą ir šiaip malonų žmogų!

Andrius Dobrovolskis

Profesionalumas, talentas girdėti kliento poreikį, objektyvūs patarimai, sąžiningumas- vertinu daugiau, nei 5 plius!

Reda Jacikevičienė

Rekomenduoju Simoną, kaip tikrą savo srities profesionalą! Ilgai ruošiausi pardavinėti savo butą, bet vos tik pasidalinau savo planais su Simonu, net nespėjau susivokti, kaip greitai ir profesionaliai mano butas atrado naująjį šeimininką! Mes abu-ir aš, ir naujasis buto šeimininkas- jaučiamės puikiai, įgyvendinę savo svajones! Ačiū už tai, kad NT svajonės pildosi tikrai daug LENGVIAU SU SIMONU GIRNIU !

Milda Gl

Simonas yra profesionalas, kuriuo galima pasitikėti. O tai, mano – kaip kliento – manymu, yra svarbiausia.

Minvydas Latauskas

Kol tiesiogiai nesusiduri su poreikiu įsigyti būstą, būna net sunku įsivaizduoti, kiek ir kokių netikėtų iššūkių gali atsirasti siekiant įgyvendinti šį sumanymą. Tad natūralu, jog prireikia profesionalo pagalbos iš šalies. Renkantis, perkant, keičiant gyvenamąją vietą – geras brokeris yra tiesiog kaip garantas, kad namų įsigijimo procesas bus sklandus o tikslas bus pasiektas žymiai greičiau. Prieš keletą metų keisdami gyvenamąją vietą mes su vyru taip pat ieškojome tokio pagalbininko, klausinėjome draugų, kas galėtų ką rekomenduoti. Taip susipažinome su Simonu Girniu, kuriam iki šiol esame labai dėkingi už profesionalią pagalbą įsigijant svajonių būstą : ) Dabar, jei savo aplinkoje tik išgirstu, kad kažkam reikia pagalbos NT srityje, net neabejodama ir pati drąsiai REKOMENDUOJU SIMONĄ ; )

Rasa Balaišė

Bendraukime

Jei turite klausimų, drąsiai susisiekite su manimi.